Wybierz numer: +48517606026 i za 0h 0min 0sek

skorzystaj z terapii !

FAQ

Terapia STI (systemowa terapia informacyjna) jest narzędziem, które ułatwia rzucenie palenia poprzez oddziaływanie na poziomie regulacyjnym organizmów żywych. Głównym jej celem  jest  maksymalne aktywowanie własnych sił regulacyjnych organizmu i uwolnienie od zaburzających patologicznych wpływów w takim stopniu, jaki jest konieczny do wyzdrowienia. Zamiast interwencji na poziomie materialnym (apteczne suplementy dla palaczy) możemy oddziaływać na organizm na poziomie informacyjnym. Skuteczność terapii jest imponująca już po pierwszym zabiegu. Zapraszamy serdecznie. Już dziś skorzystaj z formularza i umów się na terapię. To wiadome, że zdrowotnie zyskasz wiele ale sprawdź ile zaoszczędzisz finansowo >>>

Wiele osób przy jej pomocy trwale „pożegnało” się z paleniem. Ogromna większość pacjentów podjęła poważną walkę z tym okropnym uzależnieniem. STI polega na całkowitym wyciszeniu głodu nikotynowego, pozwala wyzwolić w organizmie człowieka swoistą blokadę nikotynową.

Przeciwwskazania do terapii STI to: ciąża, rozrusznik serca oraz stały aparat słuchowy.

Terapia antynikotynowa STI jest bezpieczna i bezbolesna. Palacze tytoniu szczególnie chętnie korzystają z niej, ponieważ jest tania i skuteczna. Jest to jedna z najczęściej wybieranych terapii w Europie. Przy pomocy terapii STI leczy się wiele innych dolegliwości i schorzeń (alergie, depresje, zwiększa się odporność organizmu). Może być również stosowana u dzieci.

Zadaniem terapii jest utrzymanie odpowiedniej blokady informacyjnej dlatego też bezwzględnie wymagane jest  nie pozwolenie sobie nawet na jedno zaciągnięcie papierosa, a wtedy efekt utrzyma się bezterminowo. Prosimy jednak pamiętać, że bez odrobiny woli pacjenta rzucenia palenia, nawet najlepsze metody nie odniosą oczekiwanego efektu. Bierne palenie nie stanowi zagrożenia, lecz pierwszy aktywnie wypalony papieros, choć nie smakuje, powoduje pojawienie się starej informacji czyli powstania głodu nikotynowego na nowo. W takiej  sytuacji terapię  należy jak najszybciej powtórzyć.

Staż palenia oraz ilość wypalanych papierosów nie ma znaczenia, nie ma także wpływu na skuteczność terapii. Osoby palące powyżej kilkudziesięciu papierosów dziennie reagują natychmiastowo na przeprowadzoną terapię. Uwaga: Terapeuta bezpośrednio przed zabiegiem dobiera odpowiednią formę terapii podstawowej lub rozszerzonej według przeprowadzonego wywiadu z pacjentem. Oczywiście u osób z długim stażem palenia dobierana jest terapia STI wywołująca najlepsze efekty bioterapeutyczne.  Zobacz Nasze statystyki w zakładce statystyki w menue.

Skuteczność terapii jest imponująca. Zobacz Nasze statystyki (zakładka w menue). Już po pierwszym zabiegu większość pacjentów przestaje palić bezterminowo. U pozostałych pacjentów następuje istotne zmniejszenie głodu nikotynowego, w ich przypadku wskazany jest dodatkowy zabieg.

Medycyna bioinformacyjna wykorzystująca osiągnięcia nauk biochemicznych, biofizycznych, biologicznych  oraz biotechnologicznych mających zastosowanie w kompleksowej diagnostyce organizmu, leczeniu wielu chorób oraz wczesnym ich zapobieganiu. Medycyna dająca możliwość wykrywania  zmian chorobotwórczych zanim ukażą się pierwsze objawy kliniczne. Biomedycyna daje także możliwości walki z przeróżnymi nałogami, w tym straszliwym nałogiem palenia.

proszę czekać...